Наши услуги:

3.png

Подробнее...

4.png

Подробнее...

1.png

Подробнее...

2.png

Подробнее...

5.png

Подробнее...

6.png

Подробнее...

7.png

Подробнее...

8.png

Подробнее...

Наші партнери:
"NAVI-REMONT.COM.UA"


ремонт приміщень
будь якої складності

Ковані огорожі на цвинтарі

Кованые оградки на кладбище
Кованые оградки №1

Кованые ограды на могилу
Кованые оградки №1


Кованые оградки №1


Кованые оградки №1


Кованые оградки №1


Кованые оградки №1


Кованые оградки №1

 

Огорожа на могилу

Кована огорожа на кладовищі навколо місця поховання може розповісти багато чого про ставлення родичів до покійного. Мова не йде про вартість, масивності або імпозантності, оградка може виглядати досить скромно, але дуже доглянуто . У людей існує духовна потреба віддати належне померлому, привівши в порядок його могилу. Ця традиція не пов'язана з християнським обрядом, вона підкреслює світосприйняття людини, її спосіб життя, духовність і моральність. Установка огорожі не тільки умиротворяє духовно, а й приносить практичну користь.

Неймовірно велично виглядають ковані огорожі на цвинтарі, достоїнствами яких є :

  • стійкість проти природних явищ, негоди;
  • своєрідність і солідний зовнішній вигляд;
  • не потребують особливого догляду,
  • довговічні;

Кована огорожа на могилу може мати різну форму та дизайн . Її можна доповнити декоративними елементами, наприклад лавкою, столиком, квітником . Також, за бажанням, ковану огорожу виконують з наявністю будь-якого тематичного елемента . Варіантів маса: якщо Ви хочете вшанувати пам'ять моряка, в ритуальній огорожці може бути присутнім якір , якщо військового, то по прутах огорожі можуть витися лаврові гілки або виділятися зірки , а про талант музиканта нагадає скрипічний ключ або відповідний музичний інструмент.

Ритуальна кована огорожа із замком дозволяє захистити територію біля могили від вандалізму і втручання сторонніх. Посаджені Вами квіти або газонна трава не буде витоптана перехожими. Зовнішній вигляд справляє враження ретельно прибраного і акуратного місця.

Як вже зазначалося вище, ритуальні огорожі для могил стійкі до погодних умов, що є перевагою над іншими огородженнями. Можна сказати , що кована огорожа вічна і час їй додає неповторно величний і гордовитий вигляд. Це все тому, що ні дощ, ні сніг, ні спека не вплине на стан металу. Різкі перепади температури теж не страшні, адже огорожі на могилу , створені за методом ручного кування, не піддаються корозії.

При виготовленні кованої огорожі застосовуються високі технології, використовується високоякісне залізо, яке попередньо піддається загартуванню. Свою індивідуальність і оригінальність конструкція набуває завдяки ручній роботі, вмілі руки і необмежена фантазія коваля над металлом творить чудеса.

Незважаючи на благородство ритуальної огорожі (фото), гармонія повинна панувати і в загальному вигляді могили. Пам'ятник, цоколь, квітник, бордюр, огорожа - все повинно поєднуватися і виконуватися в одному стилі, саме тоді у місця поховання буде завершений і естетичний вигляд.

Ковалі об'єднують секрети минулих століть та інновації сьогоднішнього часу в єдиний метод . У їхніх умілих руках народжуються справжні витвори мистецтва, гідні уваги найвибагливішого замовника. Залежно від уподобань і роду діяльності покійного ковані огорожі на цвинтарі можуть бути виконані в класичному стилі , в якому будуть переважати прямолінійні і прямокутні елементи . Якщо похований чоловік був творчою особистістю, то нічого краще стилю «бароко» бути не може. Звивисті, мереживні завитки підкреслять тонкість і красу душі покійного. Щоб не розгубитися у розмаїтті, краще звернутися за консультацією та додатковою інформацією до нашого фахівця - він завжди дасть слушну пораду .